Ticho po pěšině
V rubrice Pel-mel

Tak, po měsíci a půl píšu opět do svého blogu. Jo, je to hrůza, weblog přece musí být aktualizován častěji, daleko častěji. Ale buď nemám čas nebo náladu. Nebo obojí.

Tento weblog jsem nezačal dělat s nejakými ambicemi na trhání rekordů návštěvnosti. Vůbec ne. weblog jsem rozjel hlavně pro sebe, abych měl místo, kam si budu psát zajímavé postřehy, různé tipy, atd. Prostě místo, kde budu mít komentář k určitým věcem a nebude pro mě problém si zpětně tyto informace dohledat. Pokus s anketou v minulém spotu byl hodně naivní, to má smysl opravdu až při nějaké vyšší návštěvnosti...

Weblog neznají ani moji nejbližší známí, prostě nebyl důvod, není tu nic moc zajímavého.

Pravdou ale je, že co jsem objevil del.icio.us, tak se hodně změnilo. Je to ideální systém na uschování odkazů, ke kterým není potřeba extra dlouhý komentář. Rychlá úložna odkazů, přesně tak bych definoval svůj způsob užívaní, tedy nikoliv jako sdílení bookmarků.

No, ale weblog nekončí. Sice na něj teď nebudu mít čas vůbec, ale po Novém roce se to změní. A hlavně, konečně jsem začal pracovat (alespoň na papíře) na svém fotoblogu, jeho provázanosti s tímto weblogem, atd. Současně jsem si konečně vymyslel nový design i strukturu tohoto weblogu a různé fíčury, tak doufám, že to pro mne bude nový impuls.

Novým (a tím nejhlavnějším) impulsem pro tohle všechno je ale úplně něco jiného. Co? Dozvíte se nejpozději 3. prosince. Možná dřív :-)

Témata

Internet
Weblogy
Foto
Pel-mel
Gadgets & Toys

Archivy

listopad 2004

říjen 2004

září 2004

Ostatní

RSS verze
Vzkazovník

Odkazy

About weblog
Pixy
Binární světlo
Dupe fotoblog

bloguje.cz

Counter