Ester Ládová v TOP 50

Soutěž Milionový pár sotva začala a už je tu první skandálek. Jedna ze soutěžících Z3 - Ester Ládová totiž v minulosti nafotila (a natočila) pár odvážných snímků. Za pozornost ale stojí i její stoupající popularita na internetu.

Co si budeme povídat, když vidíme jeji "portfolio", můžeme klidně říkat, že je to pornoherečka. Nechci zde její počínání nikterak odsuzovat, ostatně, je to její problém. Mluví se o skandálu na Nově, ale já bych to tak zle neviděl.

Nevím, jaká byla dosavadní sledovanost pořadu Milionový pár, ale troufám si tvrdit, že celá kauza Nově jen prospěje. Počítám, že sledovanost dnešního dílu bude vůbec nejvyšší (ne-li nakonec nejvyšší i za celou dobu soutěže), takže na Nově budou moci Ester jen poděkovat.

Co se týká názoru hlasujících, těžko soudit. Ale je to typ pořadu pro mladé lidi, takže si nemyslím, že by zde roli sehrály nějaké předsudky a Ester v soutěži zůstane i nadále.

A jak se vše projevilo na internetu? Objevila se stránka, kde je vše o Ester Ládové pěkně pohromadě. Mě ale zajímalo, co na to vyhledávače. A statistika 50 nejvyhledávanějších klíčových slov na Seznamu hovoří za vše. Klíčové spojení "ester ladova" je rázem z ničeho na 7. místě žebříčku, dokonce před slovy jako "seznamka", atd. Stejně tak spojení "milionovy par" se vyhouplo ze 115. místa na 15. místo. Víc zjišťovat nehodlám, pokud má někdo další údaje, nechť se podělí v komentářích.

Suma sumárum, pro Ester je to možná trapas, pro Novu snad skandál, ale nakonec na tom jak Ester, tak Nova vydělá. Nově stoupne sledovanost a Ester si při příštím focení může říct o víc peněz :-)).

A tu sledovanost si schválně ověřím. Na stránkách Novy je týdenní sledovanost pořadů, zatím poslední týden je tam 39., další se snad brzy objeví.

Komentáře

Ladova Ester, úplně náhá (Weblog La Trine - Mail - WWW) Vloženo 07.10.2004, 15:23:18
[%image(1/ester.jpg|180|277|Ladova Ester)%] Když jsem se před týdnem na stránkách Znalců Odhalených Celebrit dočetl, že jedna ze soutěžících v pořadu Milionový pár nafoti...

homepage (majkl - Mail - WWW) Vloženo 07.10.2004, 19:13:50
ještě jsi zapomněl na homepage http://www.3ddeep.com ;-)


Přidání komentáře...
Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL va?ich stránek:


Nadpis:


Text:


   
Témata

Internet
Weblogy
Foto
Pel-mel

Archivy

říjen 2004

září 2004

Ostatní

RSS verze
Vzkazovník

Odkazy

About weblog
Pixy
Binární světlo
Dupe fotoblog

bloguje.cz

Counter