ester ladova, milionovy par, hry, cestiny ...
V rubrice Pel-mel

...toto je pořadí nejvyhledávanějších klíčových slov na Seznamu. Když jsem tu o celé kauze psal poprvé, byla první dvě spojení na 7., resp. 15. místě. Postup na přední místa jsem čekal. V čem jsem se sekl, byla sledovanost pořadu.

Podle serveru Novinky.cz byla sledovanost posledního dílu vůbec nejnižší (1 106 000 diváků). A v daný večer (7.10.) pořad skončil až za Rodinnými pouty (Prima), Redakcí (Nova) a Pálí vám to? (Nova). Na první díl vysílaný 16. září se přitom dívalo 1 614 000 diváků a v daný večer byl pořad nejúspěšnější. Více v článku "Nova zrušila milionový pár" na Novinkách. Ke zrušení pořadu se dnes vyjádřil jeho moderátor Radek John v on-line rozhovoru na iDNES.

O případu psal nespočet českých serverů a weblogů, stránek se lechtivými fotografiemi některých zúčastněných je celá řada. Již je zde nehodlám odkazovat a stejně tak se zde o kauze zmiňuji naposledy.

Počet zobrazení stránek mého weblogu dle počítadla blogovacího systému po zveřejnění prvního příspěvku vystřelil z 256 na 452 za jeden den. Po zveřejnění druhého příspěvku počítadlo vylétlo na číslo někde mezi 800 a 900. Nyní má hodnotu 1329.

Nedělám si iluze o tom, že mi tento růst vydrží. Je zcela evidentní, co zde návštěvníci hledali. Kromě toho, weblog zatím nemá žádné specifické zaměření, takže si čtenáře bude hledat velmi těžko.

Nicméně nesouhlasím s kritikou některých weblogů, že publikování článků na dané téma je záměrné kvůli zvýšení návštěvnosti a vzestupu v žebříčku na Toplistu.  Ano, zajímalo mne, co tyto spoty provedou s nnávštěvností, ovšem účelem nebyl postup na žebříčku. Ostatně, do Toplistu jsem se zaregistroval až po přečtení spotu  a jeho komentářů na conBLOGu. Jinak bych na Toplist úplně zapoměl :-)

Eduard Hlava se asi nechtěl ve weblogové komunitě "ztrapnit" a zvedat si nadále návštěvnost tak pro jistotu inkriminovaná klíčová slova opatřil tečkami... Jak se říká, z extrému do extrému...

A to je konec, přátelé :-) Dané téma tímto pro mne končí.

Komentáře

trackbackt (rony - Mail - WWW) Vloženo 11.10.2004, 18:04:12
to nevadi ;-)

sledovanost (dgx - Mail - WWW) Vloženo 11.10.2004, 23:59:43
poslední díl měl nejnižší sledovanost nejspíš proto, protože všichni seděli u internetu a hledali Ester ;-)


Přidání komentáře...
Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL va?ich stránek:


Nadpis:


Text:


   
Témata

Internet
Weblogy
Foto
Pel-mel

Archivy

říjen 2004

září 2004

Ostatní

RSS verze
Vzkazovník

Odkazy

About weblog
Pixy
Binární světlo
Dupe fotoblog

bloguje.cz

Counter